Dom ProduktyTren steryd anaboliczny

Trenbolon Raw Tren Anaboliczny steroidowy cykl spęczania Tren Base Fat Loss

Trenbolon Raw Tren Anaboliczny steroidowy cykl spęczania Tren Base Fat Loss

  • Trenbolone Raw Tren Anabolic Steroid Bulking Cycle Tren Base Fat Loss
  • Trenbolone Raw Tren Anabolic Steroid Bulking Cycle Tren Base Fat Loss
 • Trenbolone Raw Tren Anabolic Steroid Bulking Cycle Tren Base Fat Loss

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Fulu
  Orzecznictwo: ISO9001
  Numer modelu: 10161-33-8

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Do negocjacji
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: torebce foliowej sterylny aluminium 1kg lub dyskretny i mocno bezpieczne pakowanie dla przebiegu cel
  Czas dostawy: W ciągu 72 godzin po dokonaniu płatności
  Zasady płatności: T/T, , MoneyGram, Bit monety
  Możliwość Supply: Masy Stock
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  CAS: 10161-33-8 Wzór cząsteczkowy: C18H22O2
  Masa cząsteczkowa: 270.37 Czystość: 99%
  Wygląd: Blady żółty krystaliczny proszek Gatunek: Farmaceutycznej
  High Light:

  Raw Tren Powder

  ,

  tren drug

  Trenbolon Raw Tren Powder Cykl spęczania steroidów Tren Baza Fat Loss CAS 10161-33-8

  Szybki szczegół

  Nazwa produktu Baza trenbolonu asa
  Nazwa chemiczna beta-trenbolonowy as; Proszek trenbolonowy Ace
  Wygląd Jasnożółty lub biały proszek
  Numer CAS 10161-33-8
  Formuła molekularna C26H34O4
  Waga molekularna 410,55
  Temperatura topnienia 165 ~ 175 ° C
  Czystość 99,5%

  Opis bazy trenbolonów

  Baza trenbolonów jest bardzo potężna, ale istnieje wiele mitów otaczających ten popularny steryd. Niektóre z nich są prawdziwe, ale wiele z nich jest mocno przesadzonych. Istnieje wiele informacji na temat Tren E, ale powinieneś zacząć od zera, aby uzyskać odpowiednie informacje.

  Potężny steroid anaboliczny

  Baza trenbolonu jest niezwykle skutecznym sterydem anabolicznym. Baza trenbolonu jest powszechnie spożywana wśród kulturystów i ciężarowców do łączenia i cięcia. Zapewnia szybkie przyrosty masy mięśniowej, niezwykłą moc i wiele więcej. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy pragną elitarnej kondycji fizycznej i szybkiego leczenia pomiędzy treningami / windami.

  Chemia stojąca za bazą trenbolonu jest następująca: wzmacnia tkankę mięśniową ciała, aby utrzymać azot, który działa jako podstawa do tworzenia białka. Dodatkowe białka i azot stanowią podstawę do masywnych przyrostów mięśni wraz z szybkim spalaniem tłuszczu.

  Baza trenbolonu nawet zwiększa produkcję czerwonych krwinek, ponieważ wysyła dodatkowy tlen do mięśni. W rezultacie, kulturystów i ciężarowców doświadczają znacznie więcej siły i siły podczas sesji podnoszenia. Najlepszą częścią bazy trenbolonu jest fakt, że większość zysków to mięśnie z niewielką retencją wody.

  Cykl układania w stos trenbolonu

  Wielu z tych, którzy używają bazy Trenbolonu, układa je z innym popularnym sterydem znanym jako Deca Durabolin. Baza Trenbolona może być ułożona w stos bez użycia szkody. Powinien generować fantastyczne wyniki, ponieważ ciało będzie funkcjonować najlepiej, gdy oba zostaną połączone, a nie indywidualnie.

  Na przykład, 50 mg bazy tortbolonu dziennie w połączeniu z 50 mg Dianabolu dziennie zapewni znacznie lepsze wyniki w cyklu sterydowym w porównaniu z zaledwie 100 mg każdego z osobna. Dodaj testosteronu, a uzyskasz jeszcze lepsze wyniki.

  Należy jednak zauważyć, że ułożenie bazy trenbolonowej za pomocą metenolonu / primobolanu, drostanolonu / masteronu lub anastar / oksandrolonu nie będzie tak skuteczne, ale Tren jest na tyle wszechstronny, aby się do nich dostosować. Chociaż niektórzy twierdzą, że te kombinacje nie dają lepszych rezultatów w porównaniu do użycia samej bazy Trenbolonu.

  Konkurencyjni kulturyści powszechnie używają Deca Durabolin przez trzy miesiące, Trenbolonu Base przez dwa miesiące i testosteronu przez pięć miesięcy. Inne stosy: Baza Trenbolonowa z Dianabolem, Sustanon / Testosteron Max, Clen-B / Clenbuterol, Winstrol i Anadrol dla lepszych rezultatów.

  Szczegóły kontaktu
  SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: tony

  Tel: +8618115486572

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)