Dom

SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
Opinie klientów
Każdy kocha swoje produkty! Dziękuję bardzo! Jestem bardzo podekscytowany, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość nas!

—— Elliot Z USA

Dziękuję za produkty i usługi niesamowite. Twoje proszki są bardzo dobre! Na pewno zamawiania więcej w przyszłości.

—— Jan Walter z Wielkiej Brytanii

Zrobię więcej zamówień od ciebie szybko i wprowadzi Cię do znajomych bo jesteś wspaniały.

—— Larry Hill Od Canada

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Dzięki zaawansowanej technologii produkcji i wyposażenia, siłę technicznych, najwyższej klasy sprzęt laboratoryjny i inspekcji. Fulu rozwinęła się w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym steryd anaboliczny proszków kilkuletnich wysiłków i wkładu doświadczonych techników w różnych dziedzinach.


  Firma Fabryka związany zaawansowanych urządzeń produkcyjnych i roślin, idealny zapewnienia jakości i kontroli, cały zestaw wysokosprawna chromatografia cieczowa / chromatografia gazowa / Spektrofotometr UV do przeprowadzenia skutecznej analizy produktu i fabryki monitoring.Company zdała certyfikat ISO9001 międzynarodowego systemu jakości i certyfikaty koszerności ,

  Od produkcji do testu fabrycznego do badania laboratoryjnego, będziemy Aby mieć pewność, że produkty są wysokiej jakości, będzie testować każdy produktów wsadowych 3 testing.All czystości produktów są czyste.

 • OEM / ODM

  Aby sprostać oczekiwaniom klientów, nasz zespół stara się, aby wszystko idealne. Ustaliliśmy wyśmienitymi system zarządzania produkcja, system zapewnienia jakości oraz system obsługi sprzedaży.

  Zgodnie ze standardem GMP, zainwestowaliśmy duże fundusze na stworzenie kompletnego QA & QCsystem ubezpieczyć naszą jakość. Mamy HPLC, GC i spektrofotometry UV, które są wysokiej wydajności i dużej czułości analizy i kontroli produktów. Również dotarliśmy standardów SGS jak na badanym dostawcy.

  Biznesowych naszej firmy opiera się na uczciwości, zaufania, stabilności. Więc możemy eksportu naszych produktów na całym świecie i wygrać bardzo pochwala przez naszych klientów. W celu dalszego rozwoju rynku, jesteśmy chętni do współpracy z manufaktury i handlowym firmy na całym świecie, aby dostatniej przyszłości. Zapraszamy do kontaktu z nami i mieć wizytę w naszym zakładzie.

 • R & D

  Stworzyliśmy dobrze zorganizowane środowisko badań i rozwoju. W sumie 2000 ㎡ przestrzeni laboratoryjnej, fabryka jest wyposażona w ponad 200 zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i wyposażenia. My nadal inwestować średnią kwotę dwóch milionów dolarów w reseach i urządzeń rocznie. Dzięki naszemu wieloletniemu 'wysiłków, mamy stopniowo rozwijane, aby stać się wiodącym producentem surowych proszków sterydów w Chinach kontynentalnych.

Szczegóły kontaktu
SuZhou FuLu Biotech Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jessie

Tel: 86-189-13570137

Faks: 86-512-67228267

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)